Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotky anorexie

4. 2. 2009

PIŠTE KOMENTÁŘE...

Myslí si, že jsou krásné. Nejsou.....s image smrtky...

Tak co lidi, jdete se se mnou pořádně nadlábnout? =oD

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nomčo...

(vanesska, 24. 2. 2011 21:33)

já nevim no.docela chápu anorektičky ale jenom na začátku, když s tim pak zacházej daleko a vážej ve dvaceti 25kg tak je to dost nebezpečný.... prošla jsem si začátkem a musim říct že si na to jde vyvynout závislost!!!

hezký

(martina, 9. 8. 2009 12:41)

sorry ale je to hezký....taky hubnu a tohle je můj vzor..moje thinspo...jde někdo do toho semnou?.... mám 45 kilo...je mě 16...a potřebuji ještě aspon deset dolů tak pište sem : mArTiNa736@seznam.cz pá

Re: hezký

(Kelly, 1. 1. 2011 19:42)

Ty krávo v 16letech 45 kylo? seš ty normální?! Jestli si chceš pokurvit život jen do toho ,ale ,že si tu napsala "dete do toho někdo semnou?" Pokurvy život sobě a ne někomu jinýmu dilino! Di se léčit!

Nepochopené..

(Markétka, 24. 3. 2010 20:55)

Nemůžu pochopit lidi , kteří holkám s anorexií říkají krávy.skoro jsem anorexii měla a docela ty holky chápu.chcou být krásné tak moc až se to vymkne kontrole, nebo to není touhou po kráse,ale mají problémy, nervama nejí.. Lidi kteří o nich říkají takové věci jsou pro mě tabu..Chápou to snad jen ti kteří si tim prošli..♥

Doležalová

(Kateřina, 3. 3. 2010 23:06)

Měla jsem náznak na anorexii když mi bylo 11 let. Ted jsem ráda že jsem aspon zhubla a jsem fakt ráda že ji nemám já jsem hubená jen proto protože nemužu zhubnou jinak jím dost až to někdy přeháním :D ale jsem zase ráda.Moc vás prosím nikdy nechtějte být krásný tak jako oni však si budte sami sebou a věřte si určitě at ste jaký ste tak nebudte takoví. Děkuji

Je to můj život!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Klaudie, 1. 3. 2010 16:21)

Anorexií jsem si prošla.Dnes už žiju "normálně". Problém je v tom ,že at se najím a nebo 2 dny nic nejím jsem neštastná.Když se nenajím chci jíst víc než cokoli jiného a když se najím nenávidím se za to. Už asi nikdy nebudu žít normálně. Nenávidim to co se mi stalo a udělám cokoli ,abych se toho zbavyla. Je to můj život nikdo neví jak dlouho bude trvat život nás všech a já se nenechám okrádat o ten svůj anorexií. Nikdo kdo to nezažil to nemůže pochopit rodina kolem vás neví co prožíváte.Jak by taky mohli. Důležité je to ,že nám chce někdo pomoc.Čím víc jsem hubená tím jsem krásnější pořád si to myslím ,ale něco ve mně ví ,že to není pravda a díky tomu jsem na živu.

hhuhm

(lopp, 3. 2. 2010 15:25)

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuussssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

štíhlost---úspěch,láska,všechno??

(Libka, 8. 1. 2010 22:55)

mám tady s tímto problémem nemalé zkušenosti! po anorexii přišla bulímie,trpěla jsem jí 6 let.přibírala jsem hodně na váze.Nešlo to zastavit!! Dodnes nesu následky!
moc mi pomohlo oslovení sdružení Anabell v Brně. www.anabell.cz. Poslední otázka na závěr pro slečny z fotek..... CHCETE MÍT JEDNOU DĚTI? Pokud ano,doporučuji z vlastní zkušenosti okamžitou lékařskou pomoc!

Hnus

(KiKi LuNy, 1. 1. 2010 17:57)

Lidi já to nechápu jsou ty holky norml??? asi zbytecná otázka co?? bych je nekam zavrela strcila bych jim tam kopu jidla a nepustila bych je pryc dokud by to nesezrali:D:D Mě se to teda fakt nelíbí...Je mi jich líto ale můžou si za to samy. Jsou to krávy. Sory že jsem upřímná...Nechápu jak je to může bavit a někomu se to líbit...měli by se nad tim zamyslet ...aso shodili pár deka i na mozku..Fůůůj

martino ty stupidní blbko!!!!!!

(jana, 17. 12. 2009 14:45)

vubec envíš čím si ty holky prochazejí..!!!! nevíš nic!!!!!!ja sem vylečena anorektička!!!!každy se na em dival skrze prsty.každy si na me ukazoval jako na nejakou chudinku..malem jsem umřela kvuli blbosti...di do hazlu!!!!

Vylečená anorektička

(Petra , 23. 10. 2009 11:07)

Lidi jezte a nebojte se kyla na víc je to příjemné když se nikdo neohlíží a neříká to je hnus takhle hubená.Měla jsem to za pět dvanáct.

Martina736

(Aceriss, 22. 8. 2009 18:46)

Až se sejdeš s takovýma holkama doopravdy na uzavřený psychiatrii, tak tě to přejde. Ty holky tam skoro umírají. Potřebovala bys pár facek !!!!!

NECHAPU

(MAYA, 3. 8. 2009 15:32)

Lidi já to nechápu jsou ty holky norml??? asi zbytecná otázka co?? bych je nekam zavrela strcila bych jim tam kopu jidla a nepustila bych je pryc dokud by to nesezrali:D:D Mě se to teda fakt nelíbí...Je mi jich líto ale můžou si za to samy. Jsou to krávy. Sory že jsem upřímná...Nechápu jak je to může bavit a někomu se to líbit...měli by se nad tim zamyslet ...aso shodili pár deka i na mozku..

Fůůůj

(Dený, 31. 7. 2009 8:08)

Je to škaredý nechtěla bych takle vypadat koukněte pls na můj blogis: www.ffd.webnode.cz

Hnus

(Natálka, 30. 7. 2009 22:21)

Ty holky jsou ošklivý..jediný co se mi na nich líbí jsou nohy..ty maj některy krásny mno.. :)

 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>